Oulun Sarjakuvaseuran toiminnan kehittämistapaaminen

Oulun Sarjakuvaseura ry järjestää 24.11.2015 klo 15:30 kehittämistapaamisen Kulttuuritalo Valveelle 2. kerroksen aulaan, jossa käsitellään yhdistyksen jäsentoimintaa ja haetaan kehitysehdotuksia. Keskustelun pääpainopisteinä ovat festivaali, seminaari, sarjakuvakeskus, kirjasto, kauppa, pajatoiminta, sarjakuvatapaamiset, näyttelytoiminta (sarjakuvagalleria! ja muut kohteet), ja muut Oulun sarjakuvaseura ry:n toiminnot.

Pyydämme kaikkia osallistujia valmistautumaan tapaamiseen vastaamalla allaoleviin kohtiin ja ottamaan vastaukset mukaan tapaamiseen.

  • Kerro vähintään yksi hyvin onnistunut asia seuran vuoden 2015 toiminnasta.
  • Miten kehittäisit vuonna 2015 järjestettyä tapahtumaa, jossa on mielestäsi kehitettävää?
  • Mitä uudistuksia toivoisit jäsentoimintaan?

Voit palauttaa vastauksesi myös sähköisesti osoitteeseen: keskus(at)oulucomics.com 23.11.2015 mennessä.

Kaikki Oulun Sarjakuvaseura ry:n jäsenet ja muut seuran toiminnassa mukana olevat ovat lämpimästi tervetulleita.